Goście z Malty

Wizyta partnerska – listopad 2013

W związku z realizacją projektu Comenius w naszej szkole w dniach 17-21 listopada 2013 gościli uczniowie i nauczyciele z Malty. Spędziliśmy wspólnie niezapomniane chwile, bawiąc się, ucząc, zwiedzając...

Pierwszy dzień wizyty, poniedziałek, był dla naszych gości dość trudny, gdyż było im ...zimnno! Na Malcie wciąż grzeje słońce, a w Polsce – no cóż. Listopad. Oprowadziliśmy naszych gości po szkole, uczestniczyliśmy wspólnie w zabawie integracyjnej. Wszyscy wzięliśmy także udział w spotkaniu z piłkarzami naszej Jagielonii.

Wtorek to już wycieczka do Białowieskiego Parku Narodowego – zwiedzanie muzeum i oglądanie prawdziwej puszczy bardzo podobało się naszym Gościom. Na Malcie nie ma przecież lasów ani takich dużych zwierząt jak żubry czy sarny.

Trzeci dzień nasi goście oraz przedstawiciele poszczególnych klas spędzili na zawodach sportowych oraz tworzeniu dwujęzycznego słownika.

Wizyta Maltańczyków była ważnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły i na pewno wzbogaciła nas o nowe doświadczenia.

Zdjęcia z wizyty