Aktualności

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

spotkaniaPiątkowska

 

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

               3 października 2017 r. przedstawiciele uczniów z naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z Renatą Piątkowską, autorką licznych książek dla dzieci. Impreza odbyła się w ramach corocznego projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami” i miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 2. Była to okazja, aby osobiście poznać autorkę, wysłuchać fragmentów jej utworów w wykonaniu profesjonalnej lektorki oraz otrzymać autograf.

Galeria zdjęć

Urszula Korol-Nepelska i Iwona Kulasza

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci