Aktualności

Dni Patronalne Białegostoku

W środę 27 września klasa VIB brała udział w uroczystościach z okazji Dni Patronalnych Miasta Białegostoku. Byliśmy w Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnym na prezentacji nowej planszowej gry rodzinnej „Poznaję Białystok z Patronem Miasta”. Mieliśmy okazję usłyszeć, jak powstawała gra i poznać jej twórców. Była tez przedstawiona scenka ukazująca zasady gry. W między czasie były też konkursy i w jednym z nich nasz uczeń Szymon Zalewski wygrał książkę o ks. Michale Sopoćko. Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał grę.

Galeria zdjęć

Opracowała Małgorzata Weber

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci