Aktualności

Muzeum Medycyny i Farmacji

Nasze Ulubione Muzeum

26 września uczniowie klasy IIB SP zwiedzili Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB. Zobaczyli ekspozycje: „Tajemnice dawnej apteki”, „Szpital polowy”, „Gabinet stomatologiczny”, „Gabinet okulistyczny”, „Gabinet anatomiczny” i „Gabinet rentgenowski”. Zapoznali się z działalnością Uniwersytetu Medycznego. Na koniec w laboratorium edukacyjnym wykonali oryginalny, gipsowy odlew Pałacu Branickich.

Galeria zdjęć

Opracowała: Aneta Bogusz

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci