Aktualności

Stypendium 2017

STYPENDIUM W DZIEDZINIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

Ponad 250 młodych białostoczan otrzymało stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za innowacyjną myśl techniczną. Wśród nich jest uczeń naszej szkoły MICHAŁ LEWKOWSKI uczeń klasy 5a, otrzymał on z rąk Prezydenta Miasta stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej. Gratulujemy uczniowi i jego rodzicom, życząc dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć

Opracowała: Barbara Ziembińska

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci