Aktualności

Wycieczka klasy IIB i IIIB

Wioska sołtysowej- czyli świat Mućki

8 czerwca 2017r. uczniowie klas IIb i IIIb, wybrali się na wycieczkę do Majątku Howieny. Na miejscu czekała na nie cała masa atrakcji. Uczestniczyli w quizie na temat mleka (skąd się bierze, co z niego powstaje), doiły krowę Mućkę - na szczęście sztuczną, brali udział w różnych zawodach i konkursach, takich jak: rzut kaloszem, wybieranie jajek na czas, wyścigi w workach, skoki przez pęczki słomy… Zwiedzili mini-zoo. Były tam małpy, kangury, kucyki, papugi, strusie, lamy, kozy, skunks, jeżozwierz i wiele innych. Posileni wspaniałą pieczoną kiełbaską odzyskali nadwątlone siły i z nowym zapałem mogli oddać się dalszym uciechom, czyli zabawom na dmuchawcach i na placu zabaw. Wyjazd był cudowny, dzieci długo go wspominały.

Galeria zdjęć

Opracowały: J.Jemielianiuk, K. Witkowska

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci