Aktualności

Familijny Piknik Sportowo–Rekreacyjny

     5 czerwca na boisku szkolnym odbył się kolejny już „Familijny Piknik Sportowo–Rekreacyjny”. Piknik był doskonałą okazją do integracji nauczycieli, rodziców i uczniów, a także propagowania zdrowego trybu życia. Podczas imprezy wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych „Sałatka w bułce” i w zawodach sportowych: biegu im. Sikorskiego, trójboju lekkoatletycznym, mini turnieju piłki siatkowej i meczu piłki nożnej. Piknik był doskonałą okazją, by poznać się lepiej i wypocząć na świeżym powietrzu.

Galeria zdjęć

Projekty i programy

cyfrowobezpiecznilogo

logo mm

 sniadanie daje moc

konkurs 11

logo

lekki tornister

 akademiapuchatka

nasza szkola jest w SKOa

 

dzieciakimleczaki

 lepszaszkola

 prąd elektryczny

szkolywalkilogo2

 

AE PAH baner 750x100

logo11

 

 

logo12

 

 

od grosila

 

logo14

zdrowe życie 

logo15

 nie pal

logo17

elektrosmieci